0
Dite
:
0
Ore
:
0
Minuta
:
0
Sekonda
Deri në përfundimin total të Fazës 1 & Fazës 2

penthouse ne Tirane

Galeria Roma

Galeria Roma është një rezidencë luksoze që kombinon vendndodhjen perfekte në qendër të Tiranës, përsosmërinë e materialeve të ndërtimit dhe arkitekturën e sofistikuar për të ofruar eksperiencat më unike të stilit të jetesës metropolitane. Një ndërtesë e klasit të parë që sjell një koncept të ri të jetesës në kryeqytet. E projektuar për komoditet dhe mirëqënie, Galeria Roma ndërthur një paketë të plotë facilitetesh moderne rezidenciale dhe të zonës, duke përfshirë këndin e lojërave, recepsionin, palestrën dhe shërbimet menaxheriale.

Njësi në shitje

Zbuloni më shumë rreth Galerisë Roma duke klikuar në imazhin më poshtë

Njesi Biznesi

Penthouse

Apartamente

Vendparkime

Palestër

Recepsion

Kënd lojërash

Projekti

Një vend, shumë shërbime

Arkitektura ndërthur trashëgiminë historike të lagjes me zhvillimin urban të Tiranës. Arti dhe kultura, biznesi, argëtimi dhe fitnesi bashkohen në një atmosferë bashkëkohore për të përmirësuar cilësinë e përgjithshme të jetës në qendër të qytetit. Zyra & dyqane, apartamente, penthouse me verandë e pishinë ekskluzive, poste parkimi dhe shumë facilitete të tjera rezidenciale kombinohen së bashku në destinacionin e ardhshëm më të preferuar në Tiranë.

Zbuloni kënaqësinë e jetesës së përditshme urbane, një nderthurje e vërtetë e elegancës, luksit dhe komoditetit dhe argëtimit në Tiranë.

Vendndodhja

Pak minuta larg gjithçkaje

Pozicionuar në një nga zonat më të preferuara të Tiranës, në zemër të Rrugës së Kavajës, nga ku mund të arrini në pak minuta shërbimet kryesore të zonës dhe të qytetit, duke kursyer në këtë mënyrë kohë e energji.

3 minuta në këmbë nga qendra e Tiranës, 4 minuta nga Rruga e Durrësit dhe 5 minuta nga 21 Dhjetori. Aty ku minutat kanë rëndësi.

Partnerët

Zhvilluar nga Texas Development & Daton Construction
Projektuar nga Atelier 4

Zhvilluar nga
Texas Development & Daton Construction
Projektuar nga
Atelier 4