Skip to content

Penthouse

Penthouse me pishinë & verandë private

Penthouse eksluziv me pamje 360 gradë nga qyteti i Tiranës. Më e mira që mund të gjeni për një stil jetese luksoz! Hapësirat e brendshme dhe të jashtme bashkohen duke zgjeruar perceptimin e mjediseve përtej kufijve fizike. Janë një zgjidhje perfekte përsa i përket hapësirës dhe privatësisë. Ato janë të pozicionuar në katin e 9-të të ndërtesës dhe janë të aksesueshëm me ashensor dhe hyrje të dedikuar. Penthouset përfaqësojnë qetësinë dhe ekskluzivitetin, elegancën dhe komoditetin, luksin dhe investimin fitimprurës në real estate. Të gjitha këto, në një rezidencë unike, tek Galeria Roma.

Hapësirë

Privatësi

Ndriçim natyral

Pamje unike

Luks

Komoditet

penthouse ne Tirane
3
4
5

Penthouse të frymëzuar nga qiellgërvishtëset e Nju Jorkut dhe Çikagos. Tashmë në katin e fundit tek Galeria Roma, me pamje të plotë nga Tirana!

penthouse ne Tirane
Penthouse ne Tirane
Pishine ne Tirane
Penthouse ne Tirane
Penthouse ne Tirane

Pishinë & kopësht privat, pamje të qytetit dhe akses në facilitetet rezidenciale si palestër, recepsion, poste parkimi dhe hapësira rekreative.

Call Now ButtonCall now
×